Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Pracownik Magazynu

Diagnosis S.A.

  • Porosły (pow. białostocki)

    Porosły (pow. białostocki), podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa magazynu

  • Przygotowywanie i wysyłka przesyłek do kontrahentów

  • Współpraca z firmami logistycznymi

  • Wsparcie w bieżących działaniach magazynowych

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózek widłowy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość obsługi komputera - pakiet Office

  • Praca w systemie zmianowym (poniedziałek –piątek)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność

  • Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w pracy w magazynie

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę

  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego oraz ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach

Firma DIAGNOSIS S.A. jest producentem testów diagnostycznych OTC, wyrobów medycznych, suplementów diety oraz wyłącznym dystrybutorem produktów marki Equalan Pharma Europe na terenie Polski.

Przewiń do profilu firmy