Oferta pracy

Magazynier - Pracownik magazynu

Farmina Pet Foods Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Reguły (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Farmina Pet Foods to rodzinna firma, założona w 1965 roku w Neapolu. Firma posiada trzy fabryki i obecna jest w ponad 60 krajach. Specjalizuje się w tworzeniu najlepszych, naturalnych systemów żywieniowych dla psów i kotów, opartych na badaniach naukowych. W portfolio firmy znajdują się najwyższej jakości karmy bytowe oraz naturalne diety weterynaryjne.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa operacji magazynowych
  • kompletacja oraz pakowanie towaru wg. zamówień klientów oraz materiałów marketingowych
  • sprawdzanie zgodności ilościowej i asortymentowej z dokumentacją dostaw
  • obsługiwanie urządzeń pakujących, etykietowanie produktów gotowych i oznaczanie według przyjętych zasad
  • rozładunek i załadunek towaru
  • utrzymanie czystości i porządku w magazynie
  • przestrzeganie zasad BHP
  • wykonywanie okresowych inwentaryzacji zapasów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna wiedza z zakresu zagadnień gospodarki magazynowej
  • znajomość zasad obiegu dokumentów magazynowo–logistycznych w firmie
  • aktualne prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, sumienność, uczciwość

Oferujemy:

  • umowę o pracę po okresie próbnym lub umowę zlecenie
  • szkolenie uprawniające do kierowania wózkami widłowymi
  • dobre warunki zatrudnienia w firmie o ustalonej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy