Oferta pracy

Magazynier / Pracownik magazynu / Wózkowy

Ipsen Logistics Sp.z o.o.O firmie

Ipsen Logistics Sp.z o.o.

339

Morawica (pow. krakowski)

Firma Ipsen Logistics Sp.z o.o. zajmująca się międzynarodową spedycją morską, lotniczą i drogową poszukuje pracownika na stanowisko:

Magazynier / Pracownik magazynu / WózkowyNumer ref.: Miejsce pracy: Morawica koło Krakowa

Opis stanowiska:

  • Fizyczne przyjęcie i wydanie towaru
  • Weryfikacja zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z dokumentami
  • Kompletowanie zamówień magazynowych
  • Pakowanie i zabezpieczenie towaru na czas transportu.
  • Praca z użyciem ręcznego skanera (terminal mobilny)
  • Obsługa wózków widłowych i ręcznych
  • Etykietowanie
  • Zachowanie czystości i porządku na terenie magazynu
  • Dbanie o powierzony towar i mienie firmy
  • Okresowa inwentaryzacja magazynu
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • Zaangażowanie
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Wysoka motywacja
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uczciwość
  • Gotowość do pracy fizycznej, dobra kondycja i stan zdrowia

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność prowadzenia czołowych wózków widłowych
  • Uprawnienia do kierowania i obsługi elektrycznych wózków widłowych.
  • Umiejętność obsługi komputera: pakiet Office (Word, Exel, Outlook)

Dodatkowym atutem będzie:

  • Posiadanie doświadczenia w pracy z terminalami mobilnymi (skanerami kodów kreskowych) i systemami magazynowanymi klasy WMS
  • Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Znajomość dokumentów transportowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Dostęp do nowoczesnych technologii wykorzystywanych w logistyce
  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Pracę w międzynarodowej firmie, w młodym zespole ludzi
  • Uczciwe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

Oferty (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając
przycisk Aplikuj Teraz na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę IPSEN LOGISTICS SP.Z O.O. moich danych osobowych, zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy