Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier / Pracownik magazynu / Wózkowy

Gebruder Weiss Sp.z o.o.O firmie

  • Morawica (pow. krakowski)

    Morawica (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Fizyczne przyjęcie i wydanie towaru

  • Weryfikacja zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z dokumentami

  • Kompletowanie zamówień magazynowych

  • Pakowanie i zabezpieczenie towaru na czas transportu.

  • Praca z użyciem ręcznego skanera (terminal mobilny)

  • Obsługa wózków widłowych i ręcznych

  • Etykietowanie

  • Zachowanie czystości i porządku na terenie magazynu

  • Dbanie o powierzony towar i mienie firmy

  • Okresowa inwentaryzacja magazynu

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie

  • Odpowiedzialność

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

  • Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Wysoka motywacja

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Uczciwość

  • Gotowość do pracy fizycznej, dobra kondycja i stan zdrowia

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność prowadzenia czołowych wózków widłowych

  • Uprawnienia do kierowania i obsługi elektrycznych wózków widłowych.

  • Umiejętność obsługi komputera: pakiet Office (Word, Exel, Outlook)

Mile widziane

  • Posiadanie doświadczenia w pracy z terminalami mobilnymi (skanerami kodów kreskowych) i systemami magazynowanymi klasy WMS

  • Doświadczenie w pracy w magazynie

  • Znajomość dokumentów transportowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Dostęp do nowoczesnych technologii wykorzystywanych w logistyce

  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Pracę w międzynarodowej firmie, w młodym zespole ludzi

  • Uczciwe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę