Oferta pracy

Magazynier - Pracownik Obsługi Logistycznej

WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.O firmie

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Obecnie do WIKA Polska poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Włocławek

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio z firmą WIKA Polska
  • Możliwość otrzymania nagród finansowych (uznaniowych oraz uzależnionych od wyniku finansowego firmy)
  • Liczny pakiet benefitów pozapłacowych (przedświąteczne świadczenia pieniężne 2x w roku, paczki oraz dofinansowanie do kolonii dla dzieci, dofinansowanie do aktywności sportowej i kulturalnej)
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Główne zadania:

  • Przyjmowanie towaru
  • Bieżące magazynowanie towarów i aktualizacja danych w systemie
  • Wydawanie towaru na produkcję zgodnie ze zleceniem
  • Organizacja przesunięć międzymagazynowych, wysyłek towaru
  • Obsługa systemu Axapta

Oczekiwania:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (mile widziane UDT) lub chęć ich nabycia
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność, skrupulatność, umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność współpracy z zespole
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym, od poniedziałku do piątku
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem opcji aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne