Oferta pracy

Magazynier - Pracownik obsługi logistycznej

WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie towaru

  • bieżące magazynowanie towarów i aktualizacja danych w systemie

  • wydawanie towaru na produkcję zgodnie ze zleceniem

  • organizacja przesunięć międzymagazynowych, wysyłek towaru

  • obsługa systemu Axapta

Nasze wymagania

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (mile widziane UDT) lub chęć ich nabycia

  • znajomość pakietu MS Office

  • dokładność, skrupulatność, umiejętność organizacji pracy własnej

  • umiejętność współpracy w zespole

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym, od poniedziałku do piątku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • zatrudnienie bezpośrednio przez WIKA Polska

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • szansę na rozwój w ramach struktur wewnętrznych

  • okres wdrożenia i szkolenia stanowiskowe

  • pakiet benefitów (m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, przedświąteczne świadczenia pieniężne 2 razy w roku, paczki oraz dofinansowanie do kolonii dla dzieci, dofinansowanie do aktywności sportowej i kulturalnej)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne