Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Pracownik produkcji

Prec-Odlew

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencjonowanie, przyjmowanie i wydawanie towarów

  • Dokonywanie wstępnej kontroli jakościowej oraz ilościowej przyjmowanych materiałów

  • Wprowadzanie materiałów na stan magazynowy

  • Pobieranie próbek do analiz

  • Bieżąca kontrola nad stanem magazynowym

  • Kompletacja zamówień do wysyłki

  • Wykonywanie prac związanych z transportowaniem i magazynowaniem dostaw i wyrobów

  • Prawidłowa eksploatacja urządzeń i utrzymywanie ich w pełnej sprawności technicznej

  • Wykonywanie produkcji zgodnie z recepturami i instrukcjami

  • Wykonywanie zapisów z przebiegu produkcji

  • Utrzymywanie w porządku stanowiska pracy oraz pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych

  • Realizowanie polityki Zintegrowanego Systemu Zarządzania w zakresie swojego działania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zasadnicze

  • Minimum rok na stanowisku magazyniera

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

  • Znajomość zagadnień związanych z ADR

  • Umiejętności obsługi wag w różnej skali

  • Podstawowe umiejętności z zakresu obsługi maszyn

  • Umiejętność pracy w grupie

To oferujemy

  • Umowę na okres próbny, następnie określony, ostatecznie nieokreślony

  • Pracę na cały etat

  • Pracę od Poniedziałku do Piątku, 1 zmiana