Logo Pracuj.pl

Magazynier - Pracownik produkcji

Prec-OdlewO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencjonowanie, przyjmowanie i wydawanie towarów
  • Dokonywanie wstępnej kontroli jakościowej oraz ilościowej przyjmowanych materiałów
  • Wprowadzanie materiałów na stan magazynowy
  • Pobieranie próbek do analiz
  • Bieżąca kontrola nad stanem magazynowym
  • Kompletacja zamówień do wysyłki
  • Wykonywanie prac związanych z transportowaniem i magazynowaniem dostaw i wyrobów
  • Prawidłowa eksploatacja urządzeń i utrzymywanie ich w pełnej sprawności technicznej
  • Wykonywanie produkcji zgodnie z recepturami i instrukcjami
  • Wykonywanie zapisów z przebiegu produkcji
  • Utrzymywanie w porządku stanowiska pracy oraz pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych
  • Realizowanie polityki Zintegrowanego Systemu Zarządzania w zakresie swojego działania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zasadnicze
  • Minimum rok na stanowisku magazyniera
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • Znajomość zagadnień związanych z ADR
  • Umiejętności obsługi wag w różnej skali
  • Podstawowe umiejętności z zakresu obsługi maszyn
  • Umiejętność pracy w grupie

To oferujemy

  • Umowę na okres próbny, następnie określony, ostatecznie nieokreślony
  • Pracę na cały etat
  • Pracę od Poniedziałku do Piątku, 1 zmiana

Magazynier - Pracownik produkcji, Kraków