Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Pracownik Produkcji

  • Mechaniczna 11, Świdnik
    Świdnik, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Mechaniczna 11

Świdnik

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie wyrobów z produkcji – paletowanie,

  • Załadunek samochodów do centrów dystrybucyjnych,

  • Prace magazynowe przy wykorzystaniu wózka widłowego,

  • Prace magazynowe wykonywane ręcznie,

  • Dostarczanie komponentów na dział produkcji,

  • Przestrzeganie zasad obowiązujących na magazynie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe,

  • Osoba energiczna, solidna, odpowiedzialna.

  • Ważne badania psychologiczne lub gotowość do ich wyrobienia,

  • Niekaralność.

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki widłowe – UDT,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin – umowa o pracę,

  • Pracę jednozmianową w godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do piątku,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia – zostaną omówione podczas rozmowy rekrutacyjnej,

  • Możliwość grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Bonusy za staż pracy,

  • Dodatki na święta oraz dodatki urlopowe.

O nas

Print Coatings Polska Sp. z o.o. jest światowym specjalistą w zakresie produkcji lakierów stosowanych w przemyśle poligraficznym.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością na stronie https://printcoatings.pl/