Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier / Pracownik Produkcyjny

Maverick Sp. z o.o.O firmie

Maverick Sp. z o.o.

Wieruszowska 12/16

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • kontakt bieżący z działem logistyki

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniami klientów

  • przyjmowanie i wydawanie przesyłek

  • udział w okresowych inwentaryzacjach magazynu

  • praca ze zgrzewarkami

  • produkcja opakowań foliowych i aluminiowych

  • pakowanie wyrobów gotowych

  • kontrola jakości opakowań

  • zapewnienie wysokiej jakości produktu zgodnie z wymaganiami klienta

  • dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym

  • dbałość o czystość w magazynie

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziane uprawnienia operatora wózka widłowego

  • dobra kondycja fizyczna

  • zdolności manualne

  • komunikatywność, samodzielność

  • entuzjastyczne podejście do wyzwań i obowiązków

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • chęć podjęcia pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę w młodym zespole

  • możliwość nauki i rozwoju

  • zdobycie wiedzy i umiejętności praktycznych

Maverick jest przedsiębiorstwem działającym w branży przemysłowej, liderem w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań antykorozyjnych.

Przewiń do profilu firmy