Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier - Pracownik Sortowni Paczek

Inwork Sp. z o.o.

3 6004 000 brutto / mies.
  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Rozładujesz i załadujesz samochody transportujące różnego rodzaju przesyłki;

  • przesortujesz je pod względem miejsca zamieszkania adresata;

  • zadbasz o jakość i wygląd trafiających w Twoje ręce paczek. Co ważne, będziesz mieć realny wpływ na zadowolenie Klientów!

Wymagania pracodawcy

  • wygospodarujesz kilka godzin dziennie (bez tego trudno pracować);

  • uważasz się za osobę, która wytrwale dąży do zaplanowanego celu (pracuję w pracy – odpoczywam w czasie wolnym);

  • jesteś super-bohaterem i żadna praca fizyczna nie jest Ci straszna;

Pracodawca oferuje

  • płacimy 23,50 złotych brutto za każdą przepracowaną godzinę – cenimy sumienność, dlatego do oferowanej stawki podstawowej (21,50) dorzucamy bonus frekwencyjny (2,00 zł);

  • jeśli polecisz nam znajomego do pracy, dostaniesz dodatkowe 600 złotych brutto do wypłaty;

  • masz „problemy” z komornikiem? Nic się nie martw! Ochronimy Twoje zarobione pieniądze przed ewentualnymi zajęciami komorniczymi;

  • pracując z Nami, zyskasz pełno-składkową umowę zlecenie, która zapewni Ci płatne chorobowe;

  • elastyczne godziny pracy – pracuj, kiedy Ci wygodniej! Proponujemy: 14:00 - 20:00 (poniedziałek - piątek) + 00:00 - 08:00 (sobota) lub 01:00 - 08:00 (wtorek - sobota) lub jako dodatkowa 00:00 - 08:00 (sobota);

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

InWork Sp. z o.o. to agencja pracy specjalizująca się w zatrudnianiu polskich pracowników. Obecnie posiadamy ponad 1000 pracowników specjalizujących się w różnych branżach na terenie całej Polski. Każdego dnia łączymy pracowników z pracodawcami.

Przewiń do profilu firmy

Pozwól się dostrzec i prześlij Nam swoje CV lub zadzwoń! Pracuj i zarabiaj razem z Nami!