Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ROLSTAL EWA PREUSS

  • Pruszcz Gdański, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Pracownik fizyczny

Firma  P.H.U. Rolstal jest renomowaną firmą zajmującą się sprzedażą wyrobów hutniczych oraz materiałów budowlanych.

Magazynier

Obowiązki:

  • obsługa klientów na magazynie

  • obsługa wózków widłowych

  • cięcie materiału na wymiar

  • rozładunki i załadunki towarów

  • utrzymywanie porządku na magazynie

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (materiały budowlane i/lub wyroby hutnicze),

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe w przypadku braku wymienionych uprawnień ,

  • dofinansowanie do wypoczynku,

Ogłoszenie archiwalne