Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Also Polska Sp. z o.o.

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 15:00-23:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • PRACA OD 1.09.2022 r.

  • Bieżąca obsługa operacji magazynowych

  • Kompletacja oraz pakowanie towaru wg zamówień klientów

  • Sprawdzanie zgodności ilościowej i asortymentowej z dokumentacją dostaw

  • Rozładunek i załadunek towaru

  • Utrzymanie czystości i porządku w magazynie

  • Przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ

  • Wykonywanie okresowych inwentaryzacji zapasów

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office), drukarki, skanera

  • Dokładność, systematyczność w pracy

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - Umowę o pracę na pełen etat

  • Podstawa + premia

  • Prywatną opiekę medyczną - Koszt pokrywa pracodawca

  • Dofinansowany pakiet multisport

  • Ubezpieczenie na życie - Koszt pokrywa pracodawca

  • Program poleceń pracowniczych

  • Program pożyczek dla pracowników

  • Konkursy dla pracowników

  • Możliwość uzyskania uprawnień

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Nowoczesny magazyn i narzędzia pracy

  • 2 zmiany 7:00-15:00 lub 15:00- 23:00

  • Wszystkiego Cię nauczymy :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen/Szwajcaria) łączy klientów i dostawców z branży ICT. Grupa oferuje rozwiązania ponad 550 renomowanych dostawców sprzętu, oprogramowania i usług informatycznych dla ponad 100 000 klientów, którzy mogą korzystać z szerokiego spektrum zindywidualizowanych usług logistycznych, finansowych, usług IT oraz tradycyjnych usług dystrybucyjnych. ALSO udostępnia wszystkie usługi w jednym miejscu – począwszy od tworzenia złożonych środowisk IT, poprzez dostarczanie i utrzymanie sprzętu i oprogramowania, aż po zwroty, regenerację i remarketing sprzętu IT. ALSO posiada swoje przedstawicielstwa w 24 krajach Europy i generuje łączną sprzedaż netto w wysokości około 10,7 mld euro, zatrudniając około 4 000 pracowników w 2019 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://also.com

Przewiń do profilu firmy