Magazynier

  • Pruszków, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 08.06.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 08.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polbruk S.A. - ogólnopolski producent kostki brukowej w segmentach wyrobów szlachetnych oraz wyrobów drogowych, godny zaufania partner biznesowy
    poszukuje kandydatów na stanowiska:
    Magazynier
    Miejsce pracy: Pruszków

    Podstawowe obowiązki:

    • Weryfikacja oraz wprowadzanie dostaw surowców do systemu informatycznego ERP,
    • Kontrola zapasów magazynowych i zgłaszanie potrzeb zakupu,
    • Uczestnictwo w inwentaryzacji oraz innych pracach magazynowych,
    • Obsługa wózka widłowego,
    • Zakupy materiałów pomocniczych i części do produkcji.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne,
    • Zaangażowanie, uczciwość i dbałość o powierzone mienie,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość zasad gospodarki magazynowej,
    • Znajomość obsługi komputera,
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wibroprasowanych wyrobów betonowych.
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia,
    • Stabilne warunki zatrudnienia.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

    Więcej o nas: www.polbruk.pl

    Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Na dokumentach prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
    w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 101, poz. 926 z późn. zm. )”.