Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

MONTMAN POLSKA sp. z o.o.

  • Magazynowa 4, Przeźmierowo (pow. poznański)
    Przeźmierowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Magazynowa 4

Przeźmierowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie przesyłek zgodnie z zamówieniem Klienta, oraz zleceniami wewnętrznymi

  • Dbanie o prawidłowe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie

  • Dbałość o porządek w magazynie

  • Etykietowanie i konfekcja produktów

  • Udział w usprawnieniu zarządzania magazynem

Nasze wymagania

  • Komunikatywność oraz nastawienie na pracę zespołową

  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera min. 1 roku

  • Dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych - (mile widziane)

  • Solidność, - Dokładność, - Punktualność

  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Znajomość produktów technik zamocowań oraz ogrodzeń będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w atrakcyjnej branży, w dynamicznie rozwijającej się firmie również na rynkach zagranicznych

  • Stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • System premiowy

  • Miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

  • Różnorodne możliwości rozwoju zawodowego, indywidualny plan karier

O nas

Montman Dyskont Metalowy. www.montman.pl Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz internetową głównie produktów z branży technik zamocowań oraz ogrodzeń. Cały czas rozbudowujemy nasze portfolio oraz rozszerzamy sprzedaż o nowe kanały sprzedaży. Z roku na rok powiększa się nasz zespół i tworzymy nowe stanowiska. Obecnie poszukujemy osoby do kilu działów: magazynu, obsługi kanału sprzedaży internetowej i obsługi klienta. Dajemy dużo swobody naszym pracownikom, jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Razem z nami możesz współtworzyć nasza firmę.