Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier przy budowie turbin wiatrowych

M4Wind Nowicki Petters Sp. k.

65,0070,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Finlandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

PPRZEJDŹMY DO KONKRETÓW

Magazynier na placu budowy turbin wiatrowych pracuje samodzielnie i wspiera drużyny instalacyjne oraz kierowników podczas instalacji. Osoba na tym stanowisku zajmuje się kontrolą kontenerów magazynowych bazując na wiedzy szkoleniowej i wskazówkach Kierownika.

• Przygotowanie i utrzymywanie przestrzeni kontenerów magazynowych w porządku

• Prowadzenie aktualnego rejestru narzędzi, części, komponentów przyjmowanych do magazynu

• Wydawanie narzędzi, części, materiałów eksploatacyjnych drużynom instalacyjnym

• Uzupełnianie płynów eksploatacyjnych w maszynach budowlanych zaangażowanych w proces instalacyjny na budowie

• Przewóz, składowanie i utylizacja odpadów z placów budowy

• Prowadzenie i archiwizacja dokumentów potwierdzających przyjęcie/wydanie materiałów do i z magazynu

• Odpowiednie składowanie materiałów niebezpiecznych

• Sprawna komunikacja z drużyną zarządzającą Klienta w sprawie uszkodzonych, brakujących części / narzędzi

Nasze wymagania

DOŚWIADCZENIA W BRANŻY WIATROWEJ MILE WIDZIANE

Wystarczy, że majsterkowałeś w garażu lub pracowałeś w budownictwie i dysponujesz absolutnie podstawową wiedzą na temat elektronarzędzi. Najważniejsze jest Twoje zaangażowanie i chęć opanowania nowej wiedzy podczas szkoleń, które Ci zapewnimy!

• Podstawowa wiedza dot. elektronarzędzi, takich jak wiertarka, wkrętarka, czy klucze dynamometryczne

• Prawo jazdy kategorii B

• Dyspozycyjność 3 tygodnie w miesiącu (90% wyjazdy zagraniczne)

• Znajomość j. angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

• Zaangażowanie, otwartość na nowe wyzwania i chęć do nauki

• Umiejętność pracy w zespole

• Obsługa oprogramowania z pakietu Office Excel

• Skrupulatność i sumienność

To oferujemy

PAKIET TWOICH KORZYŚCI

Twoja satysfakcja osobista i zawodowa oraz komfort pracy są dla nas naprawdę ważne. Właśnie dlatego zapewnimy Ci wszystko, abyś został z nami na lata!

• Praca w stabilnej firmie: uczciwe i jasne warunki oraz wypłata zawsze na czas

• Pewność zatrudnienia: realizujemy wiele projektów, więc nie zabraknie Ci pracy

• Bezpłatne szkolenie: zyskujesz specjalistyczną wiedzę i nowe kwalifikacje

• Dobre wynagrodzenie: 65-70 zł netto/h na start lub sporo więcej jeśli masz doświadczenie

• Praca w rozsądnym tempie: każdy projekt dokładnie planujemy

• Wygodne zakwaterowanie: osobny pokój lub domek

• Czas dla rodziny: 1 tydzień w miesiącu będziesz spędzać w domu

• Szacunek: możesz liczyć na partnerskie relacje z kolegami i kierownikiem

• Pewność i jasne zasady współpracy: zawsze ich przestrzegamy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

Buduj z nami wiatraki od podstaw!

Myślisz nad zmianą branży lub szukasz pomysłu na pewną i dobrze płatną pracą w solidnej firmie, ale brakuje Ci doświadczenia i specjalistycznej wiedzy?

Idealnie, ponieważ przeszkolimy Cię bezpłatnie od A do Z. A zatem: jeśli odróżniasz wkrętarkę od wiertarki i posiadasz prawo jazdy kat. B , to znaczy, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Gdy dodasz do tego zaangażowanie i znajomość angielskiego to prawdopodobnie niedługo umówimy się rozmowę!

Sprawdź szczegóły i aplikuj tu i teraz.

  • Gdzie pracujemy? W Polsce, Niemczech, Holandii, Skandynawii, Wielkiej Brytanii i całej Europie!

  • Dyspozycyjność? 3 tygodnie montażu za granicą + 1 tydzień wypoczynku w domu!

  • Od kiedy Cię potrzebujemy? Od zaraz, ale na pewno dojdziemy do porozumienia!

  • A doświadczenie? Podstawowe z elektronarzędziami + zaangażowanie + średnio zaawansowany angielski

  • Wynagrodzenie? 65-70 zł netto/h na start lub sporo więcej – wszystko zależy od Twojego doświadczenia!

  • Umowa B2B: jasne, transparentne i uczciwe zasady bez niedomówień

REKRUTACJA KROK PO KROKU. WŁAŚNIE TAK DZIAŁAMY

• Krok 1 – wysyłasz CV

• Krok 2 – zapraszamy Cię na rozmowę kwalifikacyjną

• Krok nr 3 – dopełniamy wszelkich formalności

• Krok nr 4 – zapewniamy Ci szkolenia i wdrażamy w Twoje zadania

DOŁĄCZA DO M4WIND I BUDUJ Z NAMI TURBINY WIATROWE

Jesteśmy pewni, że zostaniesz z nami na lata!

M4WIND to solidna polska firma z siedzibą w Szczecinie. Jesteśmy podwykonawcą VESTAS WIND SYSTEMS, czyli światowego lidera w produkcji, instalacji oraz serwisu nowoczesnych elektrowni wiatrowych. Od 2012 roku specjalizujemy się w zarządzaniu projektami i kompleksowym montażu turbin. Działamy na terenie całej Polski, Skandynawii, Niemiec oraz innych krajów rozwijających technologie wiatrowe.

Naszą kadrę specjalistów współtworzy zespół doświadczonych menedżerów oraz personel techniczny wyspecjalizowany we wszystkich zakresach związanych z obsługą budowy i serwisu elektrowni wiatrowych.

Szybko się rozwijamy, ale nie jesteśmy wielką korporacją. Właśnie dlatego traktujemy się po partnersku oraz gwarantujemy profesjonalne relacje oparte na indywidualnym podejściu oraz szacunku.

Wyróżnia nas doświadczenie, wiedza oraz jakość montażu na światowym poziomie. Wszystkim technikom zapewniamy specjalistyczne szkolenia, wygodne zakwaterowanie, uczciwe warunki pracy, dobrą stawkę wynagrodzenia startowego oraz progres finansowy.

Przewiń do profilu firmy