Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1286 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Przytoczna (pow. międzyrzecki), lubuskie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem  firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Magazynier
    Miejsce pracy: Przytoczna (pow. międzyrzecki)

    Opis Stanowiska:

    • Kontrola bieżących stanów magazynowych i prowadzenie pełnej dokumentacji magazynowej
    • Organizacja przyjęć dostaw towaru
    • Prowadzenie ewidencji składu podatkowego i obsługa systemu EMCS
    • Badanie przyczyn i zasadności reklamacji butli
    • Nadzór nad powierzonym mieniem
    • Inwentaryzacje okresowe materiałów
    • Praca w systemie zmianowym

    Wymagania:

    • Znajomość zagadnień z zakresu gospodarki magazynowej
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Preferowane wykształcenie średnie
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dyspozycyjność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zdolności organizacyjne

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość podnoszenia kompetencji w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Pakiet socjalny (w tym min. prywatna opieka medyczna)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Przy CV prosimy o dopisanie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.