Oferta pracy

Magazynier

OLIMP LABS SP. Z O.O.O firmie

  • Pustynia (pow. dębicki)

    Pustynia (pow. dębicki), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i przyjmowanie towarów

  • Kompletacja zamówień

  • Przygotowywanie towarów do wysyłki

  • Obsługa doków spedycyjnych

  • Wydanie i załadunek towarów

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji magazynowej i spedycyjnej

  • Obsługą systemu zarządzania magazynem WMS i innych programów magazynowych

  • Dbałość o powierzony towar i mienie firmy

  • Współpraca z pracownikami magazynu, logistyki oraz sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera

  • umiejętność obsługi terminali i skanerów magazynowych

  • teoretyczna oraz praktyczna znajomość z zakresu obiegu dokumentacji magazynowej

  • silna motywacja do pracy, pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków

  • zaangażowanie w realizację zadań

  • dyspozycyjność, sumienność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy fizycznej w systemie 3 zmianowym

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów magazynowych klasy WMS

  • dodatkowym atutem będą uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym

  • pracę w nowoczesnym centrum logistycznym wyposażonym w najnowsze rozwiązanie z dziedziny automatyki magazynowej

  • umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe

  • karty Multi Sport

  • szkolenia i rozwój

OLIMP LABS SP. Z O.O.

Olimp Labs to firma farmaceutyczna, która powstała w 1990 roku. Jej misją jest zapewnienie klientom lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności. Najwyższą jakość produktów gwarantują jeden z najnowocześniejszych w Europie zakładów produkcyjnych oraz Ośrodek Badawczo-Rozwojowy wyposażony w unikalne narzędzie – Sztuczny Przewód Pokarmowy. Nakłady poniesione na innowacje sięgają ponad 500 mln złotych. Firma produkuje żywność przyszłości, leki, wyroby medyczne, żywność specjalnego medycznego przeznaczenia, suplementy diety oraz najwyższej jakości suplementy dla sportowców. Dzięki innowacyjnym technologiom i wiedzy możemy realizować przełomowe badania, które pozwalają zapobiegać chorobom. Firma eksportuje swoje wyroby do ponad 100 krajów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do współpracy osoby, które planują związać swój rozwój zawodowy i realizować swoje pasje w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy