Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

Rossmann SDPO firmie

  • Lokalna 9, Pyskowice
    Pyskowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Rossmann SDP

Lokalna 9

Pyskowice

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja towaru do wysyłki do sklepów

  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

  • Wsparcie pozostałych procesów w magazynie (przyjęcie towaru, wysyłka towaru)

  • Przestrzeganie procedur i instrukcji firmowych

  • Dbałość o bezpieczeństwo w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Chęć zdobywania doświadczenia w pracy w nowoczesnym magazynie

  • Zaangażowanie

  • Uczciwość

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (6.00 – 14.00/ 14.00 – 22.00/ 22.00 – 6.00)

To oferujemy

  • Pracę dla lidera w swojej branży i zaufanej marki wielu Polaków

  • Pozytywnie zakręcony sposób spędzania czasu wolnego – nurkowanie, jazda konna, warsztaty kulinarne, kursy tańca…

  • Bardzo atrakcyjne stałe wynagrodzenie w ramach umowy o pracę – 3100 zł brutto

  • Premię frekwencyjną – od 300 do 600 zł brutto

  • Premię za wyniki od 500 do 1200 zł brutto

  • Dofinansowanie do posiłków (posiłki przygotowane na miejscu)

  • Przerwę 30 - minutową

  • Kurs na wózki elektryczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne