Oferta pracy

Magazynier

WnD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Sucha 1/3

Rąbień (pow. zgierski)

Twój zakres obowiązków

  • współudział w przyjmowaniu i wydawaniu towarów

  • kontrola i raportowanie aktualnych stanów magazynowych

  • przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i wewnętrznych procedur

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka motywacja do pracy i nastawienie na osiągnięcie wyznaczonych celów/ wskaźników produkcyjnych

  • punktualność, sumienność i rzetelność

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat w dużej rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca w systemie dwuzmianowym

  • Pewne rynkowe wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie

  • Jasny system premiowania oparty o twarde wskaźniki produkcyjne

  • Stały dodatek frekwencyjny

  • Darmową, prywatną opiekę medyczną oraz atrakcyjne ubezpieczenie na życie

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole stanowiącym mieszankę doświadczenia i młodości

  • Zgodny z kodeksem pracy system wypłat godzin nadliczbowych

  • Szansę zdobycia nowych umiejętności i tym samym realną możliwość awansu w strukturach firmy

  • Pakiet wdrożeniowy dla nowych pracowników

  • Dofinansowanie do kart sportowych

  • Darmowe dojazdy Pracownicze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do kart sportowych

  • dojazdy Pracownicze

WnD należy do Grupy Oknoplast. Produkuje okna i drzwi, zaprojektowane z myślą o klientach poszukujących trwałych produktów wysokiej jakości, które zapewnią wygodne użytkowanie na lata. Zakład produkcyjny znajduje się w Rąbieniu, obok Łodzi. Szukasz wyzwań, jesteś otwarty i pomysłowy? Czekamy na Ciebie. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy