Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

Meble Heban O firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Salon meblowy zatrudni pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER
Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie dostaw towaru;
  • Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów;
  • Oznaczanie i metkowanie produktów;
  • Przygotowywanie zamówień dla klientów;
  • Sprawdzanie zgodności towarów pod względem jakościowym i ilościowym z fakturą lub innym dokumentem przy odbiorze i załadunku ;
  • Czynności związane z wysyłką towaru – pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie itp.;
  • Załadunek zamówień do aut dostawczych;
  • Obsługa urządzeń magazynowych - m.in. paleciak;
  • Sprawdzanie stanów magazynowych – to kompletowanie towaru, zgłaszanie uszkodzonych produktów do kierownika itp.;
  • Regularna inwentaryzacja magazynu;
  • Wypełnianie dokumentacji magazynowej,
  • Kontrola jakości przyjmowanego i wydawanego towaru,
  • Współpraca z innymi działami firmy, np. z działem sprzedaży;
  • Wspieranie pracy innych magazynierów – pomoc przy rozładunku i/lub załadunku towaru, konsultowanie dostaw i działań logistycznych.
  • Montaż mebli na ekspozycję sklepu i niektórych zamówień przez klienta
  • Dbanie o porządek i estetykę na terenie zakładu pracy.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Dyspozycyjność;
  • Uczciwość.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w młodym zespole w stabilnej firmie (szukamy pracownika na stałe);
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Dobrą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Niniejszym udzielam zgody na przekazanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do Heban sp. z o.o. sp.kom.; Family Heban sp. z o.o. sp.kom.mających swoje siedziby w Janowie Lubelskim. Jednocześnie udzielam Spółkom zgody na przetwarzanie moich wyżej wymienionych danych osobowych, załączonych do niniejszego dokumentu dla celów związanych z ich procesem rekrutacji teraz i w przyszłości. Zostałem poinformowany o fakcie, iż nie mam obowiązku wyrażenia zgody na powyższe przetwarzanie moich danych osobowych oraz że mam prawo do dostępu do moich danych i ich poprawiania

Ogłoszenie archiwalne