Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

LENAAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6-14;14-22; 22-6;
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Marii Fołtyn 4a

Gołębiów

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru

  • Załadunek i rozładunek towaru

  • Komplementacja towaru przed wysyłką

  • Współpraca między wydziałami firmy w celu zapewnienia detali do produkcji

  • Przeprowadzanie okresowej inwentaryzacji

  • Obsługa wózka widłowego

  • Zapewnienie przechowywanym zapasom odpowiednich warunków, utrzymujących ich jakość

Nasze wymagania

  • Aktualne uprawnienia na wózek widłowy

  • Znajomość dokumentacji magazynowej i obiegu dokumentów w gospodarce magazynowej

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karnetów sportowych

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System premiowania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Etapy rekrutacji
1

1 Krok – Aplikowanie

2

2 Krok – Selekcja aplikacji

3

3 Krok – Rozmowa kwalifikacyjna

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk Aplikuj szybko.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.lenaal.com.pl

LENAAL Sp. z o.o. Sp. j. jest firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu w zakresie ciśnieniowego odlewania detali ze stopów aluminium i stopów cynku.

Zapewniamy pełną obsługę w zakresie projektowania i wykonania form, ciśnieniowego odlewania części ze stopów aluminium i stopów cynku, precyzyjnej obróbki mechanicznej odlewów dla przemysłu motoryzacyjnego, elektronicznego i innych.

Nieustannie inwestujemy w rozwój naszej firmy, w nowe technologie. Nasi pracownicy rozwijają się z nami, uczestnicząc w nowych projektach, zdobywając nową wiedzę i umiejętności. Jako firma wciąż rośniemy i poszukujemy utalentowanych członków zespołu. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy