Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

KAISHAN EUROPE sp. z o.o.O firmie

6 000 brutto / mies.

KAISHAN EUROPE sp. z o.o.

Mieczysława Słowikowskiego 81

Raszyn (pow. pruszkowski)

Jesteśmy w Polsce nową firmą działającą w branży sprzedaży produktów przemysłowych (śrubowe sprężarki powietrza). Zakres naszej działalności obejmuje całą Europe oraz Rosję i Azję Centralną. Jesteśmy firmą z dużym potencjałem wzrostu, która oferuje stabilne i ciekawe warunki pracy oraz możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji.

Magazynier

Zakres obowiązków:

  • Załadunek i wyładunek oraz kontrola jakości i zgodności z dokumentacją.
  • Transport materiałów i produktów wewnątrz firmy.
  • Zapewnienie ergonomii wykorzystania przestrzeni magazynowej.
  • Kontrola techniczna wózka widłowego.
  • Kontrola zamówień w magazynie.
  • Przyjęcie części zamiennych i urządzeń na stan magazynowy.
  • Kompletowanie i przygotowanie produktów oraz części zamiennych do wysyłki.
  • Tworzenie i kontrola dokumentacji magazynowej.
  • Raportowanie stanu magazynowego.
  • Generowanie faktur sprzedaży.
  • Kontrola i testy urządzeń pod napięciem 400V przed wysyłką pod kątem bezawaryjnego działania.
  • Inne obowiązki wskazane przez pracodawcę.

Wymagania:

  • Ważne uprawnienia UDT na wózki widłowe do 3,5t
  • Ważne uprawnienia SEP do podłączania urządzeń pod napięciem do 1kW, wyższe wymagania mile widziane.
  • Znajomość programu Comarch Optima mile widziana
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego mile widziana aczkolwiek nie konieczna.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia i stabilne godziny pracy
  • Szkolenia i możliwość kształcenia w zakresie uprawnień potrzebnych do wykonywania pracy.

Ogłoszenie archiwalne