Oferta pracy

Magazynier (RCL)

Black Red White S.A.

Artura i Franciszka Radziwiłłów 30

Ożarów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie i wydanie towaru,

  • obsługa skanera,

  • rozkładanie i kompletacja towaru,

  • udział w inwentaryzacjach,

Nasze wymagania

  • jesteś zainteresowany pracą na cały etat,

  • masz doświadczenie w pracy magazynowej,

  • chcesz się rozwijać i nabywać nowych umiejętności,

  • jesteś komunikatywny i lubisz pracę zespołową,

  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe (dodatkowy atut)

To oferujemy

  • O zaletach pracy z nami

  • Praca w Black Red White to nie tylko wyzwania, ale i korzyści:

  • oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

  • wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.

  • będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

Dom, to nie tylko budynek i meble ale przede wszystkim ludzie. W Black Red White dbamy o to by nasi pracownicy z pasją i zaangażowaniem pracowali na wspólne dobro. Dzięki takim osobom tworzymy zgrany team, w którym każdy może mierzyć się z wyzwaniami, czerpać inspiracje i wykazywać przy realizowaniu powierzonych mu zadań. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią rodziny BRW.

Przewiń do profilu firmy