Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - referent/ referentka

Global Cosmed S.A.

  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Wielkopolska 3

Potkanów

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentów magazynowych i transportowych pod kątem realizacji wysyłek do klientów,

  • Wprowadzanie dokumentów magazynowych do systemu SAP,

  • Bieżąca współpraca z działem obsługi klienta w zakresie realizacji dyspozycji wysyłkowych,

  • Przestrzeganie awizacji załadunkowo-rozładunkowej oraz rejestracja operacji w systemie SAP,

  • Bieżąca kontrola braków magazynowych wg asortymentu i odbiorcy,

  • Blokowanie w systemie SAP palet w przypadku niezgodności jakościowej,

  • Prowadzenie ewidencji palet i opakowań zwrotnych,

  • Przyjmowanie wyrobu gotowego z hal produkcyjnych oraz rozładunek dostaw,

  • Lokowanie towarów w regałach wysokiego składowania,

  • Kompletacja i załadunek wysyłek.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT do kierowania wózkiem jezdniowym kat. IWJO lub IIWJO – warunek konieczny

  • Ugruntowana wiedza z zakresu gospodarki magazynowej oraz Znajomość dokumentacji magazynowej,

  • Obsługa komputera, w tym systemów magazynowych (mile widziany WMS, SAP),

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazynier lub referent magazynowy,

  • Otwartość na ciągłe doskonalenie i poszukiwanie możliwości optymalizacyjnych na zajmowanym stanowisku pracy;

  • Rzetelność, punktualność, umiejętność pracy w zespole;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • pracujemy stacjonarnie w stałych godzinach pracy

  • szanujemy czas wolny naszych pracowników

  • umożliwiamy zdobycie nowych umiejętności poprzez pracę w międzynarodowym środowisku pracy

  • zapewniamy wsparcie doświadczonego zespołu w dziale logistyki

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Global Cosmed S.A. z siedzibą w Radomiu jest notowanym na GPW producentem artykułów kosmetycznych i chemii dla gospodarstw domowych oraz liderem międzynarodowej grupy kapitałowej. W portfolio grupy znajdują się takie marki jak: BOBINI, APART, SOFIN, KRET i BIOPHEN.

Przewiń do profilu firmy