Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

RAControls Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Chorzów, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

RAControls jako Autoryzowany Dystrybutor prowadzi na terenie Polski działalność obejmującą sprzedaż produktów Rockwell Automation marki Allen-Bradley - systemów sterowania, napędów oraz osprzętu elektrycznego, sprzedaż oprogramowania Rockwell Automation marki Rockwell Software, udzielanie wsparcia technicznego producentom maszyn, integratorom systemów i użytkownikom końcowym oraz prowadzenie szkoleń z zakresu poszczególnych grup produktowych w ramach Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]

Zadania

  • Przygotowywanie wysyłek do klientów zgodnie ze specyfikacją
  • Tworzenie dokumentacji magazynowej
  • Przyjmowanie i kontrola dostaw towarów
  • Odpowiedzialność za wyposażenie magazynowe i za wyposażenie firmy zdeponowane
    w magazynie
  • Współpraca z przewoźnikami (w zakresie zlecania przewozów)
  • Terminowe i sumienne wykonywanie powierzonych zadań służbowych i poleceń przełożonych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,
  • obsługa komputera w zakresie programów Word i Excel
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stałe godziny pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę w pracy
Oferty pisemne zawierające CV oraz list motywacyjny z dołączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych" prosimy przesłać za pomocą Aplikuj.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne