Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

PMC Hydraulika Sp. z o.o.

  • Rosówek 24, Rosówek
    Rosówek, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

24

Rosówek

Twój zakres obowiązków

  • Gospodarka materiałowa w magazynie

  • Pakowanie i organizacja wysyłek towarów

  • Dystrybucja części

  • Czynny udział w inwentaryzacji

  • Dostarczanie materiału na produkcję zgodnie z ustalonymi standardami

  • Nadzór nad przechowywaniem, zapewnianiem odpowiedniej dokumentacji i wydawaniem materiałów chemicznych

  • Ścisła współpraca z działem logistyki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku magazynowym

  • Wiedza z zakresu gospodarki magazynowej

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stałe wynagrodzenie wieloskładnikowe

  • Dofinansowanie do dojazdów pracowniczych

  • Dofinansowanie do: wypoczynku, sportu, rekreacji, kolonii dla dzieci, opieki nad dziećmi w okresie wakacyjnym, opieki medycznej, itp

  • Karty Sodexo, paczki dla dzieci

  • Przyjazną atmosferę w firmie

  • Możliwość rozwoju

  • Dodatkowe benefity

  • Miejsce pracy: Rosówek 24, Kołbaskowo (blisko Szczecina i Gryfina)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie dojazdów do pracy