Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Ruda Śląska, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-04-30
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Magazynier z grupą inwalidzką

    Praca w systemie dwuzmianowym

    Praca dla kobiet i mężczyzn

    Oferta skierowana jest dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu lekkim lub umiarkowanym.

    Zakres obowiązków:

    • kompletowanie towarów do wysyłki zgodnie z zamówieniem
    • przyjmowanie oraz rozkładanie towaru
    • pakowanie paczek i ich przygotowanie do wysyłki
    • dbałość o porządek na magazynie
    • kontrola stanów magazynowych

    Oczekujemy:

    • dyspozycyjności do pracy zmianowej
    • dokładności,sumienności oraz zaangażowania w wykonywaną pracę

    Oferujemy:

    • Samodzielną i rozwojową pracę w gronie dynamicznych,młodych ludzi
    • Zdobycie szerokich kompetencji i doświadczenia
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Motywacyjny system wynagrodzeń
    • Możliwość rozwoju w ciekawej Firmie o szerokiej sieci sprzedaży

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych HURTOWNIA MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. ul. Poznańska 62,89-200 Zamość k. Bydgoszczy w celu rekrutacji pracowników.

    2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

    3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.