Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Ruda Śląska, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Saferoad Grawil Sp. z o.o. oferuje wykonanie oznakowania poziomego i pionowego, zimowe i letnie utrzymanie dróg, montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz wykonanie tymczasowej organizacji ruchu. Spółka jest również producentem masy termoplastycznej do oznakowania poziomego dróg. Poszukujemy pracownika na stanowisku:

    MAGAZYNIER
    Miejsce pracy: Ruda Śląska

    OBOWIĄZKI:

    • wysyłanie zamówień na materiał
    • przyjmowanie dostaw
    • wydawanie materiałów
    • wprowadzanie danych magazynowych do systemu

    WYMAGANIA:

    • prawo jazdy kat. B
    • min. średnie wykształcenie
    • dobra znajomość obsługi komputera
    • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (umowa o pracę pełen etat; praca w godz. 7-15)
    • praca w dynamicznie rozwijającym się zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
     CV należy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.