Oferta pracy

Magazynier

Meblomak Sp. z o.o.O firmie

Meblomak Sp. z o.o.

Szkutników 2

Rumia

  "MEBLOMAK” Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

MagazynierNumer ref.: Miejsce pracy: Rumia
OPIS STANOWISKA:
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru do/z magazynu (rozładunek i załadunek towaru),
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej i wprowadzanie danych do systemu,
  • Weryfikacja dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,
  • Bieżąca weryfikacja stanu magazynu,
  • Bieżące zaopatrzenie lokalne.

WYMAGANE:

  • Doświadczenie w pracy w magazynie,
  • Znajomość zagadnień gospodarki magazynowej,
  • Obsługa komputera (znajomość oprogramowania ERP będzie dodatkowym atutem),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uczciwość, sumienność, dokładność, samodzielność.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjny system premiowania.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz
drogą elektroniczną za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy