Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

BEGHELLI-POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Rybnik

    Rybnik, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • należyte przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją

  • właściwe składowanie towarów, zabezpieczające przed uszkodzeniem lub zniszczeniem

  • załadunek i rozładunek towarów

  • staranna i terminowa realizacja otrzymywanych zadań

  • dbałość o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

  • składanie zleceń spedycyjnych przy pomocy komputera

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • odpowiedzialność za powierzone mienie

  • obsługa wózka widłowego

Nasze wymagania

  • rzetelność w realizacji powierzonych zadań

  • pracowitość i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • uczciwość i sumienność

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość obsługi komputera

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • wykształcenie min. zawodowe

Mile widziane

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie w międzynarodowym środowisku

  • Umowę o pracę

  • Stałe zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Długofalowy rozwój zawodowy równolegle z rozwojem firmy

  • Kompetentną pomoc zespołu menadżerskiego

BEGHELLI-POLSKA SP. Z O.O.

Włoska firma Beghelli – lider na rynku energooszczędnych systemów oświetleniowych oraz zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie oświetlenia awaryjnego, w związku z dynamicznym rozwojem polskiego oddziału, poszukuje osoby na stanowisko Magazyniera.

Przewiń do profilu firmy