Oferta pracy

Magazynier

ButyJana.plO firmie

ButyJana.pl

Krakowska 20

Rzeszów

Butyjana.pl - to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą obuwia sportowego znanych i renomowanych marek - buty o różnym przeznaczeniu - sportowe: do biegania, na fitness, piłkarskie i do koszykówki, buty lifestyle i klasyczne buty sportowe. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że nasi klienci zawsze są zadowoleni z przeprowadzonych transakcji, a nasze ceny są bardzo atrakcyjne.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Magazynier

Opis stanowiska:

  • Kompletacja zamówień wg list wysyłkowych,
  • Przygotowywanie przesyłek,
  • Pakowanie paczek zbiorczych i detalicznych,
  • Rozkładanie towaru na lokacjach magazynowych,
  • Dbałość o powierzony sprzęt i o porządek w magazynie

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • energia i chęć do pracy,
  • dokładność i skrupulatność,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziana znajomość programu Optima.

Oferujemy:

  • odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie ciekawego doświadczenia, a także możliwość wymiany doświadczeń,
  • dużą swobodę oraz możliwość wdrażania swoich pomysłów,
  • pracę z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi markami sportowymi na świecie,
  • umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy