Oferta pracy

Magazynier

PHOENIX CONTACT E-MOBILITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Biznesowa 11, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Biznesowa 11

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek oraz kontrola ilościowo - jakościowa dostaw

  • Transport i magazynowanie komponentów na regałach wysokiego składowania

  • Wydawanie materiałów na produkcję zgodnie z obowiązującymi wymaganiami

  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych oraz obsługa produkcji

  • Przygotowywanie wysyłek do klienta oraz obsługa systemowych zleceń magazynowych

  • Współpraca z działem logistyki i innych powiązanych działów

  • Utrzymywanie porządku na magazynie oraz dbanie o powierzony sprzęt magazynowy

  • Utrzymywanie standardów bezpieczeństwa i jakości poprzez przestrzeganie procedur i instrukcji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie z zakresu obsługi procesów logistycznych w firmie produkcyjnej, mile widziane z branży motoryzacyjnej

  • Praktyczna wiedza z zakresu obiegu dokumentów magazynowych

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi potwierdzone przez UDT

  • Doświadczenie w obsłudze i użytkowaniu wózków widłowych oraz wysokiego składowania

  • Doświadczenie w obsłudze systemu magazynowego (preferowane SAP)

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Zaangażowanie, dokładność i umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Czynny udział w projekcie „greenfield”

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w międzynarodowym, nowo tworzonym zakładzie produkcyjnym w innowacyjnej branży

  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży motoryzacyjnej oraz możliwość rozwoju poprzez udział w ciekawych szkoleniach

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Phoenix Contact Sp. z o.o., mamy blisko 100 letnie doświadczenia na świecie i ponad 25 letnie na rynku polskim. Phoenix Contact E-Mobility tworzy centrum kompetencyjne technologii ładowania pojazdów elektrycznych. Zajmujemy się produkcją komponentów i rozwiązań zarówno do infrastruktury ładowania, jak i złącza ładowania pojazdu. Jako firma z certyfikatem IATF 16949 jesteśmy niezawodnym partnerem przemysłu motoryzacyjnego.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.