Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

OEM ENERGY sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek przesyłek

  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki

  • transportowanie towarów z obszaru przyjęcia do strefy składowania

  • przestrzeganie obowiązujących zasad BHP

  • wykonywanie prac porządkowych na terenie magazynu

Nasze wymagania

  • uprawnienia wydanego przez UDT do obsługi wózka widłowego I WJO

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • gotowość do pracy w systemie jednozmianowym (poniedziałek – piątek)

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • sumienność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

  • zaświadczenie o niekaralności

  • zamieszkanie w promieniu +/-30 km od Rzeszowa

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy

  • pracę od zaraz

  • dobrą atmosferę w pracy

  • zaplecze socjalne i sanitarne

OEM Energy zatrudni pracownika na stanowisku magazyniera do oddziału w Rzeszowie.

Przewiń do profilu firmy