Oferta pracy

Magazynier

NEW BALANCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa przyjęć i wysyłek towaru zgodnie z zamówieniami

  • kontrola przychodzących i wychodzących towarów z dokumentami zakupu, sprzedaży

  • terminowa realizacja zadań

  • przestrzeganie procedur dotyczących wszystkich działań magazynowych

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy

  • przyjazne komunikowanie się z Ludźmi

  • uczciwość, dyspozycyjność, zaangażowanie

  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę

  • ciekawą pracę w młodym, energicznym zespole

  • odzież pracowniczą, kartę multisport

  • wynagrodzenie odpowiednie do zakresu wykonywanych działań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Jeśli nie skontaktujemy się z Tobą, będzie to oznaczać, iż nie zakwalifikowano Cię do kolejnego etapu rekrutacji. Twoja aplikacja oraz wszystkie informacje wysłane przez Ciebie zostaną bezpowrotnie usunięte.

Firma New Balance jako jedna z najstarszych sportowych marek na świecie, której korzenie sięgają 1906 roku, w związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim - rozpoczęła proces rekrutacji na stanowisko Sprzedawca (w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy).

Przewiń do profilu firmy