Logo Pracuj.pl

Magazynier

M&E GLOBAL SP. Z O.O.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie różnych obowiązków magazynowych, które wymagają zrozumienia planu magazynowania zakładu
  • Weryfikacja materiałów (lub towarów) z dokumentami odbioru
  • Notowanie i zgłaszanie rozbieżności i uszkodzeń
  • Kierowanie materiałów do wyznaczonych miejsc składowania
  • Przechowywanie, układanie w stosy lub paletyzowanie materiałów zgodnie z zalecanymi metodami przechowywania
  • Organizacja i inwentaryzacja składowanych materiałów
  • Wyjmowanie materiału z magazynu i przygotowywanie go do wysyłki
  • Obsługa wózków ręcznych lub elektrycznych podczas wykonywania obowiązków magazynowych

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Odpowiedzialność, rzetelność i efektywność w działaniu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy fizycznej w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Pracę w unikalnym i ekscytującym środowisku

Rola

Kandydat będzie współpracował z naszymi pracownikami w amerykańskiej bazie wojskowej. Od kandydata wymagane jest doświadczenie, niemniej jednak na miejscu będzie miał zapewnione dodatkowe szkolenia w zakresie prawidłowego wykonywania swoich obowiązków.

Oferowane stanowisko stwarza doskonałą okazje do dalszego rozwoju umiejętności, umożliwia pracę w ekscytującym środowisku.

M&E GLOBAL SP. Z O.O.

M&E Global jest firmą świadczącą kompleksowe usługi na rzecz Brytyjskich i Amerykańskich kontrahentów w zakresie sprzętu wojskowego i samolotów.

Nasz zespół ds. rekrutacji chętnie szczegółowo omówi warunki zatrudnienia i opisze dodatkowe świadczenia.

Magazynier, Rzeszów