Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier Samochodów

STS LOGISTIC SP. Z O.O.

  • Września

    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa magazynu samochodów

  • Wykonywanie prostych czynności związanych z obsługą pojazdów.

  • Kompletownie ładunków

  • Utrzymanie wysokiego poziomu jakości wykonywanych zadań.

  • Dbałość o powierzone mienie

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Rozwój zawodowy w strukturach organizacji

  • Pracę w renomowanej firmie będącej liderem w Polsce

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z podstawy i atrakcyjnego systemu premiowego