Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

KMP PrintTechnik Polska Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Aleja Krakowska 88

Sękocin Stary (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w magazynie w Sękocinie Starym koło Warszawy w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku. Praca na pełny etat, umowa o pracę. Prosimy o wysyłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi.

Nasze wymagania

  • Mile widziana obsługa wózka widłowego.