Magazynier - Serwisant - Dział Meble

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 06.01.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    topopis
    Od 1992 salony Max-Fliz oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni. Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w wysoki standard obsługi klientów, jakość produktów i innowacje, marka Max-Fliz stała się na rynku synonimem rzetelności biznesowej oraz zaufania Klientów.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko MAGAZYNIERA - SERWISANT DZIAŁ MEBLE w naszym oddziale w Katowicach.
    Miejsce pracy: Katowice

    Obowiązki:

    • przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu na podstawie odpowiednich dokumentów
    • kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem
    • załadunek i rozładunek towaru
    • praca z elektro - narzędziami
    • prace magazynowo-techniczne na magazynie i Salonie Sprzedaży.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy z meblami mile widziane
    • uprawnienia SEP do 1kV mile widziane
    • kultura osobista i przyjazne nastawienie do ludzi
    • sumienność, dokładność, odpowiedzialność i zorganizowanie
    • dobre umiejętności organizacyjne
    • umiejętność komunikowania się i radzenia sobie w stresujących sytuacjach
    • dobra organizacja pracy i zarządzania samym sobą.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • stałą pracę na pełny etat (praca stacjonarna w magazynie).
    Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i wraz z nami budować dalej silną markę rynkową firmy MAX-FLIZ, prześlij CV wraz ze zdjęciem i nr telefonu podając w temacie "MAGAZYNIER – SERWISANT meble"

    Po więcej informacji na temat naszej firmy zapraszamy na naszą stronę internetową - www.max-fliz.com.pl

    bottom
    Wyrażam zgodnie z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. tzw. RODO wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie i zbieranie moich danych osobowych przez Firma Handlowa MAX-FLIZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., ul. Zakopiańska 58, 30-418 Kraków, - w celu udziału w rekrutacji.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.