Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Serwisant - Liny Syntetyczne

YSM and PartnersO firmie

4 3006 300 brutto / mies.
  • Migdałowa 2
    Dobra (pow. policki), zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

YSM and Partners

Migdałowa 2

Dobra (pow. policki)

Kim jesteśmy:

Jesteśmy wyspecjalizowaną i prężną firmą będącą liderem w branży Syntetycznych Lin Włókiennych i Worków Sztauerskich. Od 10 lat świadczymy usługi na rynku Polskim, Europejskim oraz globalnie. Naszymi głównymi klientami są firmy produkcyjne, energetyczne oraz sektor morski i holowniczy.

YSM and Partners jest również właścicielem sklepu LinySyntetyczne.pl, poprzez który realizowane są dostawy do rekreacji, sektora off-road, jachtowego i odbiorców prywatnych.

Do naszej lokalizacji w Dobrej Szczecińskiej aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kogo szukamy:

Chcemy poszerzyć nasz zespół o osoby z którymi osiągniemy sukces - dzięki wspólnej motywacji i wzajemnym ciągnięciu w górę. Wszyscy w YSM and Partners pracujemy intensywnie, efektywnie i dokładnie - odnosząc małe zwycięstwa tam gdzie inni nie dają rady. Umiemy docenić oddanie, poświęcenie i pracowitość.

Opis stanowiska:

  • ręczne zaplatanie i wykańczanie lin (praca fizyczna),
  • odmierzanie i pakowanie lin włókiennych,
  • pakowanie worków sztauerskich,
  • rozładunek / przyjmowanie towarów do magazynu,
  • załadunek / wydawanie produktów z magazynu,
  • kontrolowanie stanów magazynowych oraz prowadzenie ewidencji,
  • obsługa wózka widłowego i załadunek aut dostawczych,
  • dostawy, odbiory, serwisy w portach na jednostki pływające / pozostałych kontrahentów,
  • wystawianie dokumentów magazynowych (obsługa komputera),
  • dbanie o porządek w magazynie, na placu i w firmie,
  • możliwe wyjazdy i delegacje jako wsparcie działu sprzedaży.

Wymagania:

  • chęć działania, pracowitość, pozytywna energia,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych, kondycja fizyczna – niezbędne,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • zdolności manualne i techniczne (obsługa narzędzi),
  • swobodna obsługa komputera,
  • uczciwość i rzetelność,
  • wewnętrzna potrzeba i chęć doprowadzenia projektu do końca,
  • poszanowanie własności firmowej i dbanie o wspólny dobrobyt zatrudnionych,
  • dokładność i odpowiedzialność, dyspozycyjność.

Dobrze widziane:

  • wcześniejsza styczność z linami włókiennymi lub stalowymi,
  • praktyka lub praca na morzu lub w stoczni,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, wysokość zależna od doświadczenia,
  • możliwe bonusy za pracę w dodatkowym wymiarze,
  • możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwości odbycia dodatkowych szkoleń,
  • miłą atmosferę w miejscu pracy,
  • bezpośredni i łatwy kontakt z przełożonym,
  • możliwość ciekawych wyjazdów służbowych jak i wykorzystywania języka obcego w codziennej pracy.

Jesteśmy Specjalistami od Lin Syntetycznych i Worków Sztauerskich!

Pracując w YSM and Partners nierzadko odciśniesz swój ślad w ciekawych międzynarodowych projektach. Zaplatane przez nas Liny Syntetyczne wprowadzają do Europejskich portów największe statki, kotwiczą pływające na morzach platformy i pomagają alpinistom zdobywać szczyty. Sprzedawane przez nas Worki Sztauerskie zabezpieczają wysyłki eksportowe znanych Polskich i Europejskich producentów.

Ogłoszenie archiwalne