Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

LT PRECISION POLAND Sp. z o.oO firmie

LT PRECISION POLAND Sp. z o.o

Polska

Siechnice

LT PRECISION POLAND Sp. z o.o została założona 18 lipca 2017 r. i jest spółką zależną LT PRECISION Ltd., (Republic of KOREA). Nasza firma produkuje części do akumulatorów przeznaczonych do pojazdów elektrycznych, które są dostarczane do LG CHEM w Biskupicach Podgórnych.

Magazynier

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie towaru do magazynu;
  • zarządzanie wysyłką towaru;
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej;
  • kontrola ilościowa oraz jakościowa spakowanego towaru;
  • inne prace w magazynie (np. foliowanie, zamykanie i plombowanie paczek, dbałość o porządek na magazynie, prace inwentaryzacyjne);
  • praca w systemie 3-zmianowym.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • dyspozycyjność;
  • doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane;
  • dobra organizacja pracy;
  • uprawnienia na wózek widłowy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dodatek frekwencyjny;
  • prywatną opiekę medyczną oraz bonus dojazdowy 100 zł.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Heesung Precision Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Siechnicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Heesung Precision Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Siechnicach przy ul. Grabskiego 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne