Oferta pracy
SOL/SK/MAG/092021

Magazynier

DSV Solutions

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Parkowa 22

Skarbimierz (pow. brzeski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesów magazynowych: rozładunku i załadunku, przy użyciu wózka widłowego i skanera.

  • Rozmieszczanie towaru w magazynie.

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej.

  • Kontrola jakościowa i ilościowa towaru.

  • Kontrola stanów magazynowych.

Nasze wymagania

  • Posiadanie uprawnień na wózki widłowe UDT II kat. WJO.

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym: 6-14, 14-22, 22-6, od poniedziałku do piątku.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w magazynie całopaletowym - brak procesu ręcznej kompletacji.

  • Dofinansowanie do posiłków i owocowe środy.

  • Kameralny zespół i bardzo dobra atmosfera pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • paczki świąteczne

  • nowoczesne miejsce pracy

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Kontakt telefoniczny

3

I Spotkanie rekrutacyjne

4

Testy (opcjonalnie)

5

II Spotkanie rekrutacyjne (opcjonalnie)

6

Informacja zwrotna

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV Solutions | DSV Road | DSV ISSC | DSV Air&Sea | DSV Services.

DSV Solutions z siedzibą w Pęcicach dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy ponad 400 fantastycznych pracowników, a ta liczba wciąż wzrasta.

Logistyka kontraktowa to nasza specjalność.

Zatrudniamy w obszarach zarządzania operacjami magazynowymi, administracji procesów magazynowych, kontroli zapasów oraz działów wspierających nasze operacje takich jak kontroling finansowy, jakość, IT, HR.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje