Ta oferta pracy jest nieaktualna od 498 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Krzęcin (pow. krakowski), Skawina, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą handlową branży RTV/AGD/IT o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku.
    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Magazynier

    Miejsce Pracy: Krzęcin k. Skawiny

    Opis stanowiska:

    • Przyjęcie dostaw oraz transferów
    • Załadunek pojazdów zgodnie z harmonogramem i zasadami BHP
    • Optymalizacja procesów na magazynie
    • Dbanie o realizację założonych wskaźników kosztowych i wydajnościowych
    • Kontrola przestrzegania obowiązujących procedur

    Wymagania:

    • Doświadczenie pracy w magazynie (mile widziane)
    • Znajomość programu WMS (mile widziane)
    • Dobra organizacji pracy własnej
    • Dyspozycyjność, dokładność wykonywanej pracy
    • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
    • Pomoc i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich
    • Możliwość skorzystania z dofinansowania karty MultiSport

    Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TERG S.A., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)