Logo Pracuj.pl

Magazynier - sklep

SKLEPY KOMFORT S.A.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek towarów dostarczonych do magazynu
  • Rozmieszczenie towaru na terenie magazynu i sklepu
  • Utrzymanie porządku w magazynie
  • Udział w inwentaryzacjach okresowych i rocznych
  • Dbałość o utrzymanie zgodności stanów informatycznych z fizycznymi

Nasze wymagania

  • Sprawność w organizowaniu swoich zadań
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • karta sportowa
  • zaplanowany proces wdrożenia do organizacji
  • udział w eventach
  • premia miesięczna
  • nagroda za polecenie pracownika
  • prezenty świąteczne

SKLEPY KOMFORT S.A.

Sklepy Komfort S.A. - to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku, w 160 sklepach kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów, dlatego chcemy być w Waszych domach kompleksowo. Będąc liderem w sprzedaży pokryć podłogowych poszerzamy asortyment o wyposażenie łazienek, kuchni, drzwi oraz dodatki aranżacyjne - tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza.

Magazynier - sklep, Kraków