Logo Pracuj.pl

Magazynier Sklepu

Fashion Trends Group Sp. z o.o.O firmie

Fashion Trends Group Sp. z o.o.

Świętokrzyska 16

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • pozytywne nastawienie do pracy ,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętności komunikacyjnych, uczciwości i lojalności,

Nasze wymagania

  • przyjmowanie dostaw towaru,
  • planowanie przestrzeni magazynowej,
  • rozkładanie towarów w magazynie na półkach,
  • oznaczanie kartonów i wprowadzanie produktów na stan magazynowy,
  • przygotowywanie produktów dla pracowników zmianowych,
  • sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z fakturą,
  • kontrolowanie stanów magazynowych,
  • współpraca z innymi działami firmy, np. z działem sprzedaży, działem logistycznym czy działem zaopatrzenia

To oferujemy

  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość spełnienia marzeń i ambicji zawodowych ,
  • atrakcyjny system premiowy

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

FTG, a właściwie Fashion Trends Group, to spółka zarządzająca takimi markami jak: YesSport oraz SneakerStudio. Oba brandy łączy zamiłowanie do sportowego stylu oraz jego wypadkowej - casualu. Jesteśmy jednym z liderów w branży multibrandowych, specjalistycznych sklepów sportowych oraz wiodących sneakerstore w Polsce. Działamy na rynku od 2007 roku.

Magazynier Sklepu, Świętokrzyska 16, Warszawa