Ta oferta pracy jest nieaktualna od 243 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Sławniów (pow. zawierciański), śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 17.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Magazynier
    Miejsce pracy: Sławniów (pow. zawierciański)

    Wymagania kwalifikacyjne

    • wykształcenie min. zawodowe
    • uprawnienia oraz praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego
    • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
    • dobra organizacja pracy ,inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaną pracę

    Obowiązki

    • załadunek i rozładunek wyrobów
    • magazynowanie towaru zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
    • dbanie o sprawny i prawidłowy przebieg przepływów magazynowych,
    • obsługa wózka widłowego
    • dostarczanie surowców na produkcję
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).