Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Świecko (pow. słubicki), Słubice, lubuskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 09.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Magazynier
    Miejsce pracy: Słubice, Świecko (pow. słubicki)
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Grupa FIEGE jest jedną z największych prywatnych firm w Europie specjalizującą się w logistyce kontraktowej.  W związku z rozwojem działalności firmy do nowo powstającego oddziału w Świecku poszukujemy Kandydatów na stanowisko Magazynier!

    DOŁĄCZ DO ZESPOŁU FIEGE

    OFERUJEMY:

    • Umowa o pracę, stabilne zatrudnienie, zmiany dzienne od poniedziałku do piątku
    • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną, możliwość     skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie, paczki świąteczne dla dzieci, bony świąteczne, imprezy integracyjne, nauka języka angielskiego, dofinansowanie do wyjazdów
    • Możliwość awansu zawodowego na stanowisko Lidera lub Kierownika zmiany
    • Wynagrodzenie od 2750 zł brutto + średnia premia 20 % miesięcznego wynagrodzenia z gwarantowaną minimum 1 podwyżką w ciągu roku
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózka widłowego na magazynie wysokiego składowania
    • Pracę w firmie, która znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce (tytuł „Gazeli Biznesu 2016”) oraz uzyskała tytuł "SOLIDNY PRACODAWCA ROKU 2018"

    Zakres obowiązków:

    • Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe
    • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
    • Dbanie o ład i porządek na miejscu pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie
    • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową
    • Informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych

    Wymagania:

    • Dyspozycyjność
    • Doświadczenie w pracy na magazynie
    • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe - w związku ze zmianą przepisów skutkujących wymogiem posiadania uprawnień UDT jeśli takich nie masz nasza firma zapewni Ci szkolenie!
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań

    Kontakt:

    Natalia Nuckowska

    e-mail: [email protected]

    mobile: +48 669 037 979

    Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

    1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fiege Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Solariego 4, 02-070 Warszawa;
    2. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie o pracę, a podstawę prawną przetwarzania Pana/Pani danych osobowych stanowi udzielona zgoda;
    3. Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom należącym do Grupy Fiege, tj. Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Solariego 4, 02-070 Warszawa oraz Fiege Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Solariego 4, 02-070 Warszawa;
    4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich;
    5. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia żądania sprzeciwu / usunięcia danych albo do momentu usunięcia danych przez Fiege Sp. z o.o.;
    6. Posiada Pan/Pani prawo żądania od Fiege Sp. z o. o. dostępu do danych, które Pana/Pani dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;
    7. Posiada Pan/Pani uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych w celach rekrutacji w dowolnym momencie;
    8. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych);
    9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwia uwzględnienie Pana/Pani osoby w przeprowadzanym procesie rekrutacji.
    10. Dane osobowe przetwarzane w ramach rekrutacji pochodzą bezpośrednio od kandydatów na stanowisko pracy lub od firm zajmujących się pośrednictwem przy zatrudnianiu (np. pracuj.pl);
    11. Pana/Pani dane osobowe nie będą przedmiotem procesów, w ramach których miałoby dojść do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.