Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Fomar Poland Sp. z o.o.

  • Słupno (pow. wołomiński)

    Słupno (pow. wołomiński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Jeżeli lubisz pracę fizyczną, z optymizmem podchodzisz do życia, lubisz pracować w zespole, nie boisz się proponować usprawnień, to jest to praca dla Ciebie;

  • będziesz odpowiedzialny za:

  • przyjmowanie i rozkładanie towarów na półki magazynowe;

  • zbieranie towarów z półek;

  • kompletowanie i pakowanie towarów do wysyłek dla klientów;

  • porządkowanie towaru, utrzymywanie porządku i czystości;

  • będziesz pracował z czytnikiem kodów kreskowych;

  • konieczne będzie przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i samodzielność w pracy;

  • gotowość do pracy dwuzmianowej (6-14, 14-22).

  • aktualne uprawnienia na wózek widłowy

  • umiejętność pracy w zespole;

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej;

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;

  • atmosferę w pracy służącą szybkiemu zaadaptowaniu się w nowym środowisku, z jasno określonymi zadaniami;

  • szkolenia wewnętrzne

  • okresowe premie

O nas

Firma Fomar Poland Sp. z o. o. jest częścią amerykańskiego koncernu MAT Holdings Inc z branży motoryzacyjnej