Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

MedivetO firmie

  • Sochaczew 46B, Sochaczew
    Sochaczew, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Medivet

46B

Sochaczew

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za przyjmowanie i wydawanie towaru

  • Przestrzeganie wymaganych warunków przechowywania i składowania produktów weterynaryjnych zgodnie z obowiązującą instrukcją magazynową

  • Przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji i uczestnictwo w jej przebiegu

  • Dbanie o wyposażenie, stan techniczny i porządek w magazynie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze wysokiego składu

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Odpowiedzialność, dokładność i uczciwość

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • premie kwartalne do podstawy

  • upominki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka

  • praca na 3 zmiany przez 5 dni w tygodniu

  • karty prepaid z okazji Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie

  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • Projekt "Spełniamy Twoje marzenia" :)

Medivet

Firma MEDIVET S.A. z siedzibą w Śremie pod Poznaniem jest czołowym importerem i dystrybutorem preparatów weterynaryjnych. Na rynku polskim działamy od ponad 25 lat i jesteśmy członkiem międzynarodowego koncernu weterynaryjnego Covetrus, który zatrudnia ponad 7000 pracowników na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy