Oferta pracy

Magazynier- Sortowacz

AWG Sp. z o.o.

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Segregacja i sortowanie elektroodpadów

  • Demontaż elektroodpadów

  • Rozładunek i załadunek odpadów

  • Porządkowanie miejsca pracy

Nasze wymagania

  • Chęci i motywacji do podjęcia pracy na pełen etat

  • Uczciwości i skrupulatności

  • Zaangażowanie w powierzoną pracę

  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

  • Mile widziani również studenci

  • NIE JEST TO WARUNEK KONIECZNY: Uprawnienia UDT będą Twoim dodatkowym atutem, co pozwoli na szybką a nawet natychmiastową zmianę warunków zatrudnienia

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - poszukujemy tylko pracowników chętnych do podjęcia dłuższej współpracy

  • Wynagrodzenie w wysokości 19 zł/ h brutto

  • Pracę na jedną zmianę w godzinach 6 - 14 - bądź dla chętnych możliwość pracy w systemie dwu- lub trzyzmianowym

  • Pracę od poniedziałku do piątku, dla osób chętnym możliwość pracy w soboty

  • Wynagrodzenie wypłacane regularnie i terminowo

  • Wstępne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie - abyś poznał firmę, a ona Ciebie

  • Wprowadzenie oraz wstępne szkolenie, ustalimy w jakim dziale będziesz czuł się najlepiej

Jednym z naszych klientów jest rodzinna marka o silnych, wieloletnich korzeniach z zachodniej części Europy. Firma jest największym, globalnym przedsiębiorstwem w branży recyklingu, usług komunalnych oraz wodnych. Działa na terenie 33 krajów całego świata.

W naszym kraju przedsiębiorstwo działa już od 28 lat na terenie 47 miast przy czym jest niekwestionowanym liderem w swoim fachu.

Przewiń do profilu firmy